Saklı Göl – Şile / İstanbul

13 Eylül 2016
Saklı Göl – Şile / İstanbul

Kamandere köyü içinde bulunan Saklı Göl Şile’de yürüyüş, kahvaltı ve temiz havanın tadını çıkaracağınız doğa harikası saklı bir yer.

Adı gibi bir çok güzelliği içerisinde saklı bulunduran bu göl, doğa severlerin uğrak yeri olacaktır. Buraya bir kez geldiğinizde eminiz ki gün geçtikçe saklı gölün müptelası olacaksınız. Yapay bir baraj gölü olan bu yer, hizmet veren tesis ile bağdaşmış bulunmakta. Ama bir uyarıda bulunalım tesis hafta sonları kalabalık olabiliyor bu yüzden erken gitmenizde fayda var.

sakli-gol-manzara

Saklı Göl – Şile ‘de Neler Yapabiliriz?

SaklıGöl kenarında doğa yürüyüşü yada piknik, mangal, ızgara, fotoğrafçılık, özellikle doğa fotoğrafı çekmek isteyenlerin uğrak yeri. İsterseniz göl kenarına kurulmuş Restaurant ait masalarda da piknik yapabilirsiniz. Tabi bu hizmet ücrete tabidir.

Saklı Göl – Şile ‘de Kahvaltı

sakli-gol-kahvalti

Kahvaltısı oldukça doyurucu, hatta bir kişilik kahvaltıyla 2 kişi bile rahatlıkla doyabilir. Kahvaltıyla birlikte kiremitte menemen alabilirsiniz, şu ana kadar yediğiniz en iyi menemen lezzetini tadacağınıza eminiz. Kahvaltı haricinde, ızgara, balık, nargile ve tatlı çeşitleri de mevcut. Hatta isterseniz mangal keyfi bile yapabilirsiniz.

Yemek ve Kahvaltı Fiyatları

Fiyat Güncelleme Tarihi: 26.07.2016

Köy kahvaltısı ve 1 demlik çay: 35 TL
Piknik için ağaç altı masa 6 kişilik: 35 TL
Göl kıyısı kamelyalar 6 / 8 kişi: 45 – 50 TL
Mangal (küçük/büyük): 20 – 25 TL
Semaver: 30 TL
Kuver kişi başı (tabak, çatal, bıçak, ekmek, su): 5 TL
Çalışma Saatleri: 08:00 – 23:00

Saklı Göl – Şile / İstanbul Haberine Ait Etiketler

Geri